27
H, máj.

A vendégek 7:0-s vezetésénél a bíró félbeszakította a focimeccset

Sport

Május 12-én a Dombóvári FE együttese a Tolna megyei I. osztályú U19-es fiú bajnokság 30. fordulójában a Kakasdi SE gárdájának otthonában vendégeskedett.

A hazaiak mindössze hét játékossal vonultak ki a gyepre, ami előre vetített azt, hogy előbb-utóbb vége fog szakadni az összecsapás. A látogatók már a 3. percben megszerezték a vezetést, azt követően pedig sorra lőtték az újabb gólokat. Az első félidő 35. percében már 7:0 volt az eredmény a dombóváriak javára Kalányos János három, Vörös Ádám kettő, valamint Hartung Martin és Sárközi Dávid egy-egy találatával. Ekkor a kakasdiak egyik futballistája sérülésre hivatkozva levonult a pályáról, a bíró pedig kellő számú játékos hiányában lefújta a meccset.
A Tolna Megyei Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága vélhetően a találkozó győztesének járó három pontot a DFE csapatának fogja jóváírni.