20
K, nov.

Hat gólt kapva veszítettek a serdülő futballisták

Sport

A II. osztályú U14-es fiú bajnokság dél-nyugati csoportjának november 3-i 10. fordulójában otthonában lépett pályára a Dombóvári FE legénysége, mely a LUA Baja együttesét fogadta.

A házigazdák nem sokáig tudtak ellenállni a Duna-parti városból érkezett labdarúgók huszáros rohamainak. A vendégek az első negyedórában már megnyugtató - 3:0 arányú - előnybe kerültek. A házigazdák a kezdeti „sokkból” nehezen tértek magukhoz, a szerencséjük az volt, hogy a biztos vezetés némileg elkényelmesítette a bajaiakat, akik újabb gólt már nem szereztek az első félidő lefújásáig.
A szünet és a fordulás után ismét hevesen rohamoztak a látogatók, aminek a részükről újabb három találat lett az eredménye. Péter Imre edző tanítványai így 6:0-s vereséggel hagyták el a játékteret.