20
K, nov.

Tíz gólra nem érkezett válasz az ellenféltől

Sport

A Tolna megyei U16-os fiú labdarúgó bajnokság északi-csoportjának 8. fordulójában november 3-án otthonában fogadta a Dombóvári FE csapata a Bölcskei SE gárdáját.

A hazaiak Lakos Ádám révén már a mérkőzés 4. percében megszerezték a vezetést, amit az első félidő végéig Heppenheimer Dávid, Orsós Richárd, Bedő Lázár és Lakos Ádám egy-egy góljával 5:0-ra növeltek.
A szünetet, valamint a térfélcserét követően is ötletesen és eredményesen játszottak a vendéglátók, a támadások vezetéséről szinte teljesen lemondó látogatók kevés ellenállást tanúsítottak riválisaikkal szemben. A DFE legénysége a második játékrészben a remekül teljesítő Heppenheimer Dávid négy és Orsós Richárd egy találatával megduplázta az előnyét, aminek köszönhetően kiütéses - 10:0 arányú - vereséget mért a találkozó végére az erejükkel is elkészülő bölcskeiekre.