19
P, okt.

Nagy gólaránnyal nyertek a futballisták

Sport

A Tolna megyei III. osztályú férfi labdarúgó bajnokság Nyugati-csoportjának szeptember 22-i hatodik fordulójában a Dombóvári LK csapata otthonában - a Szuhay Sportcentrumban - fogadta a Majosi SE II. gárdáját.

A házigazdák már a 4. percben bevették ellenfelük kapuját. A vezetés megnyugtatta Steiger Gábor edző legénységét, mely beszorította saját térfelükre a vendégeket és focistái sorra lőtték az újabb gólokat. A szünetre a DLK együttesének 5:0-s vezetésével vonultak a játékosok. A fordulás után is a hazaiak voltak mezőnyfölényben, akik még négyszer találtak riválisuk hálójába, így 9:0 arányban diadalmaskodtak.