22
H, okt.

Két győzelem és három vereség a futballistáktól

Sport

A Kaposváron július 7. és 13. között 14. alkalommal lebonyolított Intersport Ifjúsági Sportfesztivál labdarúgó tornáján a Dombóvári Focisuli Egyesület U11-es együttese a legjobb nyolc mezőnyében „vérzett el”.

A csapat előbb 4:1-es vereséget szenvedett a palesztin PTFA-tól, majd a szerb OFK Pozegától is kikapott 6:0-ra, harmadik meccsén viszont 6:0 arányban nyert a macedón FC Young Teammel szemben és csoportjában a harmadik helyet szerezte meg. A gárda a legjobb 16 között a hazai Budaörsi SC 1924-et 3:0-ra győzte le, majd a következő körben a török Kasliga Sport 3:1-re bizonyult jobbnal nála.