14
P, dec.

A dobogóra állhattak a lányok és a fiúk is

A Szent Orsolya Iskolaközpont lány- és fiúcsapata egyaránt a harmadik helyen végzett

Sport

A II. korcsoportos hárompróba Diákolimpia Tolna megyei döntőjét május 8-án Szekszárdon bonyolították le, ahol Dombóvárról a Szent Orsolya Iskolaközpontba és a József Attila Általános Iskolába járó gyereke vettek részt.

A fiatalok 60 méteres síkfutásban, kislabda-hajításban és távolugrásban vetélkedtek. A lányok egyéni versenyében Szőke Hédi végzett a mezőny élén, a fiúk között Bite Mihály érte el a legjobb eredményt a hatodik helyével. A csapatoknál mindkét nemben a dobogó harmadik fokára léphetett a Szent Orsolya Iskolaközpont együttese, míg a József Attila Általános Iskola lánytanulói a hetedikek lettek.

lányok egyéni eredményei:
1. Szőke Hédi (Szent Orsolya Iskolaközpont)
7. Ozorai Zsóka (József Attila Általános Iskola)
11. Kovács Zoé (Szent Orsolya Iskolaközpont)
18. Tóth Diána (Szent Orsolya Iskolaközpont)
24. Horváth Hanna (Szent Orsolya Iskolaközpont)
27. Nagy Zsófia (Szent Orsolya Iskolaközpont)
30. Faour Míra (József Attila Általános Iskola)
32. Vida Zsóka (Szent Orsolya Iskolaközpont)
38. Fónai Rebeka (József Attila Általános Iskola)
39. Tigelmann Hanna (József Attila Általános Iskola)
41. Eperi Emma (József Attila Általános Iskola)

lányok csapat eredményei:
1. Bonyhádi Általános Iskola és Gimnázium
2. Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola
3. Szent Orsolya Iskolaközpont (Szőke Hédi, Kovács Zoé, Tóth Diána, Horváth Hanna, Nagy Zsófia, Vida Zsóka)
7. József Attila Általános Iskola (Ozorai Zsóka, Faour Míra, Fónai Rebeka, Tigelmann Hanna, Eperi Emma)
sporteredmény

fiúk egyéni eredményei:
6. Bite Mihály (Szent Orsolya Iskolaközpont)
13. Szabó Vince (Szent Orsolya Iskolaközpont)
25. Szabó Dominik (Szent Orsolya Iskolaközpont)
26. Halmai Zsombor (Szent Orsolya Iskolaközpont)
27. Szigeti Kornél (Szent Orsolya Iskolaközpont)
30. Bozó Márk (Szent Orsolya Iskolaközpont)

fiúk csapat eredményei:
1. Bonyhádi Általános Iskola és Gimnázium
2. Szekszárdi Baka István Általános Iskola
3. Szent Orsolya Iskolaközpont (Bite Mihály, Szabó Vince, Szabó Dominik, Halmai Zsombor, Szigeti Kornél, Bozó Márk)

A weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk.További információ a sütikről (cookieról):Elolvasom.

  
Info