A „Völgység fővárosában” is gyorsak voltak a gyerekek

Sport

A mezeifutó diákolimpia Tolna megyei döntőjét április 5-én Bonyhád rendezték meg, ahol jól szerepeltek a dombóvári oktatási intézményekbe járó fiatalok.

Az I-VI. korcsoportos versenyzők különböző távokon álltak rajthoz. A népes mezőnyökben a Szent Orsolya Iskolaközpont, a József Attila Általános Iskola, a Belvárosi Általános Iskola és az Illyés Gyula Gimnázium tanulói számtalan érmet és értékes helyezést szereztek egyéniben, illetve a csapatok megmérettetésében.


I. korcsoportos lányok egyéni versenye:
1. Nagy Fruzsina (József Attila Általános Iskola), 2. Horváth Dóra (Szent Orsolya Iskolaközpont), 3. Reizinger Anna (Szent Orsolya Iskolaközpont)

I. korcsoportos lányok csapatversenye:
1. Szent Orsolya Iskolaközpont, 3. Belvárosi Általános Iskola   

I. korcsoportos fiúk egyéni versenye:
2. Gyánó Marcell (József Attila Általános Iskola), 3. Klotz István (József Attila Általános Iskola)

I. korcsoportos fiúk csapatversenye:
1. József Attila Általános Iskola, 4. Szent Orsolya Iskolaközpont

II. korcsoportos lányok egyéni versenye:
1. Ozorai Zsóka (Szent Orsolya Iskolaközpont), 2. Dolák Zita (Belvárosi Általános Iskola), 3. Szőke Hédi (Szent Orsolya Iskolaközpont)

II. korcsoportos lányok csapatversenye:
1. Szent Orsolya Iskolaközpont, 3. József Attila Általános Iskola

II. korcsoportos fiúk csapat versenye:
3. Szent Orsolya Iskolaközpont

III. korcsoportos lányok egyéni versenye:
1. Zemán Zóra Zoé (Szent Orsolya Iskolaközpont), 2. Szalay Zóra (Szent Orsolya Iskolaközpont), 3. Nyisztor Luca (Szent Orsolya Iskolaközpont)

III. korcsoportos lányok csapatversenye:
1. Szent Orsolya Iskolaközpont, 2. József Attila Általános Iskola

III. korcsoportos fiúk egyéni versenye:
2. Lép Adrián (Szent Orsolya Iskolaközpont)

III. korcsoportos fiúk csapatversenye:
1. Szent Orsolya Iskolaközpont

IV. korcsoportos lányok csapatversenye:
1. Szent Orsolya Iskolaközpont

IV. korcsoportos fiúk egyéni versenye:
1. Strijk Barnabás (Illyés Gyula Gimnázium), 2. Esküdt Mihály (Illyés Gyula Gimnázium)

IV. korcsoportos fiúk csapatversenye:
1. Illyés Gyula Gimnázium

V. korcsoportos lányok egyéni versenye:
2. Kovács Klaudia (Illyés Gyula Gimnázium)

VI. korcsoportos lányok egyéni versenye:
3. Harmati Gréta (Illyés Gyula Gimnázium)

VI. korcsoportos lányok csapatversenye:
2. Illyés Gyula Gimnázium

A weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk.További információ a sütikről (cookieról):Elolvasom.

  
Info