Értékes helyezéseket szereztek az atléták

Sport

A Budapesti Olimpiai Központ csarnokában rendezte meg a Magyar Atlétikai Szövetség a 13 évesek fedett pályás országos bajnokságát, melyen a Dombóvári VASE három fiú- és öt lányversenyzővel képviseltette magát.

A körülmények - hatalmas építmény, a 200 méteres, emelt kanyarú rekortán futókör, a név szerinti bemutatás, a jelentkezés a call-roomban, a rajt előtti felvezetés és a zene - szokatlanok voltak a fiatalok számára, ennek ellenére remekül megállták a helyüket a különböző futószámokban. A gyerekek többsége megjavította addig legjobb eredményét és ezzel az erős mezőnyök első harmadában végzett.
A lányok közül a legjobban Esküdt Luca szerepelt, aki egy-egy negyedik és hetedik helyet szerzett. A fiúknál Szalay Máté a 2000 méteres távon ugyancsak hetedikként ért célba. Rajtuk kívül dicséretet érdemel még Gondos Szonja, Sarkadi Dorka, Stieb Kornélia, Sipos Zsanett, valamint Vass Benedek és Gulyás Dominik is.