Bravúros győzelmet aratott a Dombóvár

Sport

Április első hétvégéjén játszotta a Megye I. bajnokság következő mérkőzését a Dombóvár FC és Őcsény SK csapata. A hazaiak trénere elégedett az eredménnyel, ám lehettek volna még ennél is jobbak.

Bőzsöny János szerint nem úgy játszottak, ahogy szerette volna. A tabella utolsó helyén álló csapatot megverték, ám az edző szerint sokkal dinamikusabb mérkőzést várt el a játékosaitól.

Az első félidőben a Dombóvárnak rengeteg helyzete volt, amiket igyekeztek találatokra is értékesíteni. Szinte uralták a pályát, nem hagyták érvényesülni ellenfelüket. A félidő végére 5-0-ás hazai eredménnyel vonultak szünetre a csapatok.

A második félidőt azonban a dekoncentráltság jellemezte, ami megmutatkozott a rossz passzokban és a gólhelyzetek kihagyásában. Ebben a játékrészben csak egy gólt tudtak szerezni a dombóváriak, ami azt jelenti, hogy összesítésben a tabellán feljöttek a 9. helyre, így a végeredmény Dombóvár FC – Őcsény SK 6-0.